İnternet ve Sosyal Medya Neleri Değiştirdi?

Bu günlerde sosyal medyanın hayatımızı, hatta yönetimleri bile önemli derecede etkilediğini yaşayarak görüyoruz. Kimine göre iyi kimine göre kötü sonuçlar üreten bu kontrolsüz ortam, hiç şüphe yok ki medya anlayışını çok değiştirdi. Medyanın insanlar üzerindeki etkisini göz önünde bulundurduğumuzda ise bu kontrolsüz ortamın nelere yol açabileceğini önceden kestirmek pek mümkün değil.

Konuşmacı Clay Shirky, "Sosyal medya nasıl tarihin akışını değiştirebilir?" başlıklı konuşmasında sosyal medyanın toplumlar üzerinde etkisine, değişen medya anlayışına, yaşanmış örnekler vererek çok güzel tespitler yapıyor. İzlemenizi tavsiye ederim.

Henüz Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Sen Yap!

Popüler İçerikler

 • Meta Tag(Etiketi) Nedir, Nasıl Olmalıdır? SEOya Etkisi Nedir?

  Meta tagları(etiketleri), web sayfalarının bilgi etiketleridir. HEAD etiketleri arasında yer alırlar. Kullanıcılara ve arama motorlarına içerik ve sa..

 • Facebook Hesabını Twitter'a Bağlamak

  Facebook hesabınızdaki paylaşımlarınızın Twitter'da da görünmesini istiyorsanız aşağıdaki işlemleri adıma adım takip ederek işlemi tamamlayab..

 • Twitter Hesabını Facebook'a Bağlamak

  Twitter hesabınızda gönderdiğiniz yazıların ve retweetlerin Facebook profilinizde de görünmesini istiyorsanız aşağıdaki işlemleri adım adım yap..

 • Anlayamıyorum!

  Çok şey yaşıyoruz, farklı şeyler, çok farklı şeyler.. Zorluklar yaşamak, sıkıntı çekmek, iniş çıkışlar, bunların hepsi normal.. fakat ben ..