Yeniden Merhaba!

Uzun bir aradan sonra web sitem üzerinden "Merhaba!" diyor olmak, benim için büyük mutluluk. Web sitemi uzun zaman güncellememiş olmamın birçok sebebi var tabi ama ben bahanelere sığınmayacağım ve tembellik ettiğimi kabul edeceğim. Şimdi geçmişten ders çıkararak, daha istikrarlı işler ve projeler çıkarmayı hedefliyorum. Şimdilik size sadece web sitemin yeni işleyişinden bahsedeceğim.

Web sitem bundan yaklaşık 2 sene önce sadece internet konuları üzerine kurgulanmıştı fakat daha sonra yöneldiğim Network Marketing sektörü ve eğitimcilik konularından dolayı, internet konuları biraz geri planda kalmış oldu, açmış olduğum NetworkMarketingOkulu.Com'da ve diğer platformlarda makale yazarken, sadece internet konularına kurgulanmış web siteme vakit ayıramamaya başladım, daha doğrusu odağımı çok dağıttığımdan verimli olamadım. Dolayısıyla bu yeni konsepti tasarlarken, ilgilendiğim tüm alanları içinde -birbirine çok karıştırmadan ve tamamen de ayırmadan- barındırabilecek ve isteyenin istediği alanı kolaylıkla takip edebileceği bir web sitesi kurguladım.

Web sitemi dört ana kategoriye ve bu ana kategorilere ait alt kategorilere ayırdım. Web sitem de genel olarak bir girişimcinin ilgilendiği veya ilgilenmesi gereken konular olan internet, iş dünyası ve kişisel gelişim konularını hedef alacağım, tabii ki farkındalık oluşturan video ve yazıları da yayınlamayı düşünüyorum, ayrıca kendimden ve neler yaptığımdan da bahsedeceğim.

Web sitem üzerinde yaklaşık 1,5 aydır filan çalışıyorum, 4 Nisan'da yayına verdim, test yaparak, hataları ve eksikleri yayındayken gidermeye çalıştım. Siz dostlardan da gelecek her türlü öneri ve bildiriye açığım. Umuyorum ki, bundan sonra çok daha sık görüşeceğiz. :)

Web sitemin ara yüz tasarımını yapan can dostum, güzel insan İlhan Aytekin'e bin teşekkür ederim, emeği çoktur. Onun gibi bir dostum olduğu için çok şanslıyım.

Yorumlar (2)

Fatih Coşkun
Süper olmuş abi :)
Cevapla
Ahmet Enes Gözaydın
Allah utandırmasın :)
Cevapla

Popüler İçerikler

 • Meta Tag(Etiketi) Nedir, Nasıl Olmalıdır? SEOya Etkisi Nedir?

  Meta tagları(etiketleri), web sayfalarının bilgi etiketleridir. HEAD etiketleri arasında yer alırlar. Kullanıcılara ve arama motorlarına içerik ve sa..

 • Facebook Hesabını Twitter'a Bağlamak

  Facebook hesabınızdaki paylaşımlarınızın Twitter'da da görünmesini istiyorsanız aşağıdaki işlemleri adıma adım takip ederek işlemi tamamlayab..

 • Twitter Hesabını Facebook'a Bağlamak

  Twitter hesabınızda gönderdiğiniz yazıların ve retweetlerin Facebook profilinizde de görünmesini istiyorsanız aşağıdaki işlemleri adım adım yap..

 • Anlayamıyorum!

  Çok şey yaşıyoruz, farklı şeyler, çok farklı şeyler.. Zorluklar yaşamak, sıkıntı çekmek, iniş çıkışlar, bunların hepsi normal.. fakat ben ..